5. tradicionalno tekmovanje HSSV v Kotredežu

Naše gasilke in gasilci tudi v zimskem času malo potrenirajo za kakšno tekmovanje, da ostanejo “ogreti” za tekmovanja v bolj toplem delu leta. To zimo so že 5. zapovrstjo vadili za gasilsko tekmovanje v hitrostnem spajanju sesalnega voda, saj so se v soboto, 16. januarja 2016,  v Kotredežu udeležili 5. tradicionalnega HSSV tekmovanja.
Še pojasnilo za laike: to je disciplina, v kateri  gasilci poskušajo v čim krajšem času in seveda s čim manj napakami spojiti sesalne cevi.

Naše gasilsko društvo so zastopale ekipa članic ter ekipi članov A in B. Na tekmovanju je sicer sodelovalo 9 članskih ekip ter 4 ekipe članic.
Najbolje so se zopet odrezale naše članice, saj so si pritekmovale srebrni pokal. Člani A so zasedli 6., člani B pa 8. mesto.

Med fanti je sicer zmagala ekipa PGD Breg, med dekleti pa domače članice PGD Kotredež.
Prehodni pokal je z najhitrejšim časom tekmovanja (17,62) že drugo leto zapored prejela ekipa PGD Breg.

Vsem tekmovalcem čestitamo za trud in lepe uspehe.

članice v nizkem štartu
  spojka
akcija     člani A v nizkem štartu
zdaj gre zares