Poletna gasilska tekmovanja

Padeški gasilci smo se v letošnjem poletju udeležili treh tekmovanj v Tirni, Šentlambertu in Podkumu. Kot vedno, smo se tudi letos dobro odrezali.
Kot je bilo omenjeno že v prejšnji novici, so poletna tekmovanja otvorili pionirji, in sicer 16. junija 2012 v Tirni. Razveselli so se pokala, saj so zasedli odlično 1. mesto.
Naslednje je bilo na vrsti tekmovanje v Šentlambertu, in sicer 7. julija 2012, ki smo se ga že kar tradicionalno udeležili z ekipami mladincev, članic in članov. Skupaj je tekmovalo 5 naših ekip. Najbolje se je izšlo za ekipo mladincev in ekipo članic 1, ki so oboji dosegli 3. mesto.
Le teden kasneje smo sodelovali še na tekmovanju v Podkumu. Tu smo Padež zastopali v podobni sestavi kot v Šentlambertu in prav tako s 5 ekipami. Na tem tekmovanju so bile med najhitrejšimi in najbolj natančnimi naslednje ekipe:

• članice 1 – 2. mesto,
  • mladinci – 2. mesto,