Prvi v regiji v disciplini Fire Combat

V soboto, 31. 10. 2009 je v organizaciji PGD Zagorje-mesto potekal 1. memorial Ledeni ogenj v tekmovalni disciplini Fire Combat.
Tekmovalna disciplina je povzeta po tekmovanju poklicnih gasilcev ter je tehnično in fizično zelo zahtevna. Fire Combat je sestavljen iz premagovanja raznih ovir, uporabe reševalne tehnike, nošenja bremena, vlečenja cevovoda in gašenja.

Ekipi PGD Padež

V našem društvu so pogoje za tekmovanje (specialnost IDA) izpolnjevali in društvo odlično zastopali David Borišek in Peter Odlazek (Padež 1) ter Franci Potisek in Peter Završnik (Padež 2).

Premagovanje ovir

Tako je dvojec Padež 1 skupaj s PGD Loke osvojil 1. mesto v regiji ter 11. mesto izmed 37 vseh tekmujočih ekip. Dvojcu Padež 2 pa je pripadlo 35. mesto.

Reševanje poškodovanih

Vsem sodelujočim iskreno čestitamo.