Gasilska tekmovanja pomladi

V maju in juniju so se ekipe društva udeležile kar treh tekmovanj, med njimi tudi ekipi članov državnega gasilskega tekmovanja v Velenju.
Tako je ekipa članov A na državnem gasilskem tekmovanju v Velenju, ki je potekalo 26. maja 2012, osvojila 48. mesto od 51 sodelujočih ekip in ekipa članov B 44. mesto od skupaj 51 sodelujočih ekip.
Prav tako je 9. junija 2012 v Kolovratu potekalo regijsko mladinsko tekmovanje v orientaciji, kjer so mladinke dosegle 3. mesto od 7 sodelujočih ekip, pionirji so osvojili 5. in 6. mesto v konkurenci 17 ekip, ekipa mladincev pa je bila na žalost tokrat diskvalificirana.
16. junija 2012 pa je potekalo gasilsko tekmovanje v Tirni, kjer je ekipa pionirjev osvojila 1. mesto.
Čestitke vsem ekipam, omenimo pa naj še, da se ekipe že zavzeto pripravljajo na gasilsko tekmovanje za memorial Jožeta Vrtačnika, ki bo 7. julija 2012 v Šentlambertu in na gasilsko tekmovanje v Podkumu, ki bo 14. julija 2012.