Izbirno regijsko tekmovanje v Trbovljah

V jesenskem času se ponavadi izvaja regijska tekmovanja in tudi v Zasavju je bilo letos tako. Letošnje tekmovanje je kvalifikacijsko za državno tekmovanje, ki bo potekalo naslednje leto spomladi.

V soboto, 3. 10. 2015, so se gasilci začeli na nogometnem igrišču Rudar v Trbovljah zbirati že zelo zgodaj zjutraj. Kljub temu, da se je sobota pričela precej kislo in deževno, to ni bila nobena ovira, da naši gasilci ne bi požrtvovalno “zagrizli” v tekmovanje.

Tokratnega tekmovanja so se udeležile naše ekipe mladincev, članic A ter članov A in B. Vse ekipe so se odlično odrezale.

Članice A in člani A so osvojili pokal, saj so zasedli 2. mesto. Mladinci in člani B pa so se uvrstili na nehvaležno 4. mesto, a so lahko vseeno zadovoljni s svojim rezultatom.

Čestitamo za odlične rezultate, članicam A in članom A pa želimo na državnem tekmovanju v naslednjem letu ogromno poguma in uspešno zastopanje Padeža!

člani v akciji

zbirka pokalov